Zľava!

Láska zvíťazí

10,90 9,90

„Boh nás miluje.

Boh nám milostivo, zdarma, bez našich zásluh ponúka večný život.

No iba ak odpovieme tým správnym spôsobom.

Inak nás bude po celú večnosť trýzniť.

V pekle.“

To ozaj?

Kategórie:

Popis

Milióny kresťanov zápasia s nepochopiteľným protikladom Božej lásky a Božieho súdu: Naozaj Boh za tie tisícročia stvoril miliardy ľudí len nato, aby z nich vybral niekoľko málo, ktorí pôjdu do neba a ďalší budú naveky trpieť v pekle? To Bohu stačí? Ako to môže byť „dobrá novina“?

Znepokojujúce otázky. Tak znepokojujúce, až kvôli nim mnohí strácajú vieru. Iní ich iba šeptajú v strachu, aby ich nikto nepočul a nestratili tak svoju cirkev, spoločenstvo či tú „správnu vieru“, ak sa ich začnú pýtať nahlas.

Ale čo ak nás tieto otázky znepokojujú právom? Čo ak príbeh neba a pekla, ktorý nás naučili, sa v skutočnosti v Písme nenachádza? Čo ak to, čo Ježiš slovami nebo a peklo a spása myslel, sa líšilo od toho, ako im rozumieme dnes?

Čo ak Boh chce, aby sme si tieto otázky kládli?

Autor, pastor a jedna z líderských osobností vynárajúcej sa cirkvi Rob Bell predstavuje hlboko biblickú víziu a znovuobjavuje bohatšie, grandióznejšie, pravdivejšie a duchovne uspokojujúcejšie porozumenie nebu, peklu, Bohu, Ježišovi, spáse a pokániu. Výsledkom je, že „dobrá novina“ je oveľa, oveľa lepšia, ako sme sa kedy nazdávali.

LÁSKA ZVÍŤAZÍ.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Láska zvíťazí”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *